DESIGN&PAPER - 10 rokov inšpirácie

DESIGN&PAPER – 10 rokov inšpirácie

Design&Paper sa zrodil v roku 2012 ako iniciatíva skupiny Europapier, ktorej kolekcia Design Papers je známa a dôveryhodná medzi mnohými dizajnérmi a tlačiarňami v strednej a východnej Európe. Spoločnosť Europapier, ktorá sa zaviazala poskytovať svojim klientom a partnerom tú najlepšiu podporu pri kreovaní projektov, je spoľahlivým a rešpektovaným spoločníkom mnohých profesionálov v dizajnovom a papierenskom priemysle. 

Veríme, že životnosť projektu sa nekončí jeho produkciou. A práve na Design&Paper oslavujeme prácu, na ktorej záleží! Naším cieľom je inšpirovať ako aj budovať vedomosti prezentovaním inšpiratívnych diel v jednej z našich 9 kategórií: Paper&Printing, Art&Illustration, Type, Insights, News&Events, Branding&Packaging, Publishing, DIY, and Design.

Toto výročie inšpirovalo vizuál našej kampane 10 rokov inšpirácie , ktorá je jubileom farieb a tvarov, ako aj dočasné obnovenie nášho loga, ktoré bude v tejto podobe prezentované počas  budúceho roka.

Oslávte 10 rokov Design&Paper pohľadom späť – od úplného začiatku

Od úplne prvého publikovaného príspevku na Desig&Paper v decembri 2012 sme napísali viac ako 1400 článkov od trendových obalových a brandových konceptov, cez krásne vydavateľské projekty, trendy a eventy v dizajne a papierenskom priemysle až po nové tlačové techniky a zušľachťovacie možnosti, pričom nezabúdajme ani na našu záľubu v zábavných sezónnych DIY projektoch.

Ako sa blížime ku koncu roka, keď oficiálne oslávime naše 10-ročné výročie, pripomíname si desaťročie kreativity, inšpirácie a vášne, o ktoré sme sa s vami, našou komunitou milovníkov papiera a dizajnu, radi podelili. Takže predtým, ako sa pozrieme do budúcnosti, je čas osláviť našu minulosť malým výletom do minulosti.

Pridajte sa k nám a objavte niektoré z našich najobľúbenejších tém a obľúbených príspevkov, ako aj niekoľko osobných úspechov z minulých rokov. Súčasťou je jeden z našich úplne prvých DIY projektov, krásne umelecké knihy či moment, keď Design&Paper dostal svoju prvú premenu.

Zoznámte sa s ľuďmi, ktorí stoja za platformou Design&Paper

Za takmer každým úspešným úsilím stojí skvelý tím. To platí rovnako pre prácu, profesionálne športy, ako aj pre blog Design&Paper. Pod povrchom nájdete tri tváre, ktoré prispievajú k procesu svojim vlastným jedinečným spôsobom. S našimi individuálnymi silnými stránkami a vášňami zdieľame spoločný cieľ – priniesť vám ten najlepší obsah a samozrejme zdieľať lásku ku všetkému, čo sa týka dizajnu a papiera. K obsahu Design&Paper v priebehu rokov prispelo množstvo ľudí a profesionálov z odvetvia, ale srdcom je náš úzko spolupracujúci trojčlenný tím.

Uvítame vašu spätnú väzbu – krátky prieskum

Radi by sme počuli vaše názory na veci, ktoré sme urobili v minulosti a na to, čo by ste chcieť v budúcnosti, aby sme vám mohli naďalej prinášať ten najlepší možný obsah. Sú to vaše postrehy a názory ako nášho publika, na ktorých nám najviac záleží, pretože bez vás by sme tu neboli.

Prieskum je krátky a zaberie len niekoľko minút. Nebudeme požadovať vaše osobné údaje a prieskum je anonymný. Vopred vám veľmi pekne ďakujeme, že ste si našli čas a poskytli nám váš cenný pohľad.

 

Images© DESIGN&PAPER.