NOVINKY

SÚŤAŽ: Najkrajšia ilustrovaná kniha na papieroch PERGRAPHICA®

V októbri sme v spolupráci s Literárnym informačným centrom a Mondi vyhlásili SÚŤAŽ pre vydavateľov, autorov, grafikov a ilustrátorov kníh o Najkrajšiu ilustrovanú knihu na papieroch PERGRAPHICA®.
Ďakujeme všetkým prihláseným projektom do našej súťaže a víťazným dielom, ktoré vybrala odborná porota v zložení:

Kristína Soboň - predsedníčka v Asociácii ilustrátorov - ASIL a výtvarná redaktorka časopisu Slniečko
Ľubica Kepštová - šéfredaktorka časopisu Slniečko
Gabriela Ondrišáková - kurátorka Slovenského centra dizajnu
Pavlína Morháčová - grafická dizajnérka

sa stala pripravovaná publikácia Dějiny hudby - klasická hudba od autorov Jakub Janeba a Šárka Pelikánová - ešte raz GRATULUJEME!
Víťaznému dielu pomôžeme uzrieť svetlo sveta prostredníctvom poskytnutia dizajnového papiera PERGRAPHICA® a prostriedkov na tlač publikácie v celkovej hodnote 2.000€!
 

Pozývame Vás do nášho showroomu DIZAJNU

Pozývame Vás do showroomu dizajnových papierov v spoločosti Europapier Slovensko, kde nájdete krásne publikácie a diela vytlačené na papieroch z nášho portfólia. Môžete sa na vlastné oči presvedčiť o pridanej hodnote, ktorú každej publikácii dodajú dizajnové papiere. Pokochajte sa nielen pohľadom, ale aj dotykom, ktorý umocní Váš zážitok.
Zároveň Vám naša produktová špecialistka Zuzana Jakubíková predsatví celú škálu dizajnových papierov - biele, farebné, metalické, transparentné, syntetické - aby ste spoločne naplnili očakávania o ideálnom riešení pre Váš projekt.
V prípade záujmu o návštevu nás kontaktujte na marketing@europapier.sk